KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Göksun’da Orman Haftası Kutlandı

Göksun’da Orman Haftası bir dizi etkinlikle kutlandı.
Göksun’da Orman Haftası Kutlandı

        Göksun’da her yıl 21 26 Mart arasında kutlanan Orman Haftası dolayısıyla Göksun Orman İşletme Müdürlüğü tarafından bir dizi etkinlik düzenlendi. Hafta çerçevesinde Göksun kaymakamlığı ve Göksun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak etkinlikler düzenleyen, Göksun Orman İşletme Müdürlüğü hafta dolayısıyla Göksun Kanlıkavak Mahallesi Çok Programlı Lisesinde etkinlik düzenledi. İlk olarak Kanlıkavak İlkokulundan, Kanlıkavak Çok Programlı Lisesine Orman Haftası dolayısı ile hazırlanan afişlerle yürüyüş düzenlendi. Saygı duruşu ve istiklal marşımızın hep bir ağızdan okunmasının ardından, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve Göksun Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan birer konuşma yaptılar. Öğrenciler tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma ve şiirler okundu. Okulun bahçesine Göksun Protokolü ve vatandaşlar fidan diktiler.

Orman Haftası Kutlandı   Orman Haftası Kutlandı

        Göksun Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve Göksun Orman İşletme Müdürü Osman Hasırcı vatandaşlara fidan dağıttılar. Göksun Süt Üreticileri Birliği Başkanı Göksun Belediye Encümeni Ziraat Mühendisi Selim Yağmur tarafından Göksun protokolü, vatandaşlar ve öğrencilere odun ateşinde kaynatılan süt dağıtıldı. Günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Orman Haftası Kutlandı   Orman Haftası Kutlandı

Yeni Mahalle Gündüzbey Caddesi No 12 - 0 344 714 30 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.