KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz M.Emin AKKURT ve Müdür Yardımcılarımız ilçemizi ziyaret ettiler

İl Milli Eğitim Müdürümüz M.Emin AKKURT ve Müdür Yardımcıları Ahmet AKKÜNCÜ ile Ali TİYEK İlçe Miili Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler
İl Milli Eğitim Müdürümüz M.Emin AKKURT ve Müdür Yardımcılarımız ilçemizi ziyaret ettiler

 

        6 Ağusto 2015 Perşembe günü K.Maraş İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M.Emin AKKURT ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Ahmet AKKÜNCÜ ve Ali TİYEK, görevlerine yeni başlayan Sayın Kaymakamımız Cengiz AYHAN ´ı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. 

İl Milli Eğitimden Ziyaret

 

         Ayrıca aslen ilçemiz Değirmendere Mahallesinden olup Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yapan İsmail ALICI ´nın 04 Ağustos 2015 tarihinde vefat etmesinden dolayı yakınlarına taziye ziyaretlerinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M.Emin AKKURT ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Ahmet AKKÜNCÜ ve Ali TİYEK ´in taziye ziyaretleri merhumun yakınları tarafından çok anlamlı bulunmuştur.

        Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M.Emin AKKURT ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Ahmet AKKÜNCÜ ve Ali TİYEK İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde de ziyaretlerde bulunarak personelimizi onurlandırmışlardır.

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M.Emin AKKURT ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Ahmet AKKÜNCÜ ve Ali TİYEK beylere bu ziyaretlerinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Yeni Mahalle Gündüzbey Caddesi No 12 - 0 344 216 60 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.