KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılına Hazırlık ve Planlama Toplantısı Yapıldı
İl Müdürümüz Yusuf Kahraman'ın başkanlığında Göksun MTAL'de 2022-2023 eğitim ve öğretim yılına hazırlık ve planlama toplantısı yapıldı. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz, Şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimizin katılımıyla düzenlene toplantıda 2022-2023 eğitim ve öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar ve okulllarımızın durumları konuşuldu.![2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılına Hazırlık ve Planlama Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_08/03093710_IMG_4588.jpg)