24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ERİCEK İLKOKULU VE ORTAOKULU ZİYARETİ
![24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ERİCEK İLKOKULU VE ORTAOKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_11/25134155_f3.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şeref Akpınar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Sn. Ali Solak,Sn .Yakup Hurç, Sn. Adem Çangal ile Göksun Anadolu Lisesi Müdürü Sn. Mehmet Pekel , Müdür Yardımcısı Sn. Nevzat Sadi Aksu ve Çardak ilkokulu/ Ortaokulu Müdürü Sn. Necati Karamanlı ile birlikte 2019/2020 Eğitim Öğretim Yılında göstermiş oldukları başarılı çalışmalardan dolayı Ericek İlk/ Ortaokulunu ziyaret ettiler.Öğretmenlerimizin ve idarecilerimizin öğretmenler gününü kutladılar ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.
" Başaracaksak Birlikte Başarcağız!"