KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇARDAK İLKOKULU VE ORTAOKULU'NA OKULUM TEMİZ BELGESİ.
![ÇARDAK İLKOKULU VE ORTAOKULU'NA OKULUM TEMİZ BELGESİ.](/meb_iys_dosyalar/2020_10/01085830_IMG_20200930_152354_resized_20200930_040459702_2.jpg)
Göksun İlçemizde " OKULUM TEMİZ BELGESİ" almaya uygun görülen Çardak Cumhuriyet İlkokulu / Ortaokulu 'na belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şeref AKPINAR tarafından verildi.Çalışmalarından dolayı okul yöneticilerimizi ,öğretmenlerimizi ve okul personelimizi tebrik ediyoruz.
" Başaracaksak birlikte başaracağız!"