KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ERİCEK, ÇARDAK, TOMBAK BÖLGESİ MÜDÜRLER TOPLANTISI
![ERİCEK, ÇARDAK, TOMBAK BÖLGESİ MÜDÜRLER TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2021_04/02222321_1.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Şeref Akpınar başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Sn. Ali Solak, Sn. Yakup Hurç ve Sn. Adem Çangal'ın katılımı ile; Çardak Cumhuriyet, Ericek, Tombak M. Bozgurt İlk/Ortaokullları ve Ericek, Çardak Ç.P.A.L Okul Müdürleri ile Çardak İlk/Ortaokulunda okullarımızın sorunları, okulllardaki eğitim-öğretim faaliyetleri ve DYK kursları ile ilgili toplantı gerçekleştirildi.