KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÖKSUN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

GÖKSUN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Kahramanmaraş Göksun İlçesinde yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeref Akpınar oldu. Yapılan devir-teslim töreninde Akpınar, Halit Demirtaş'a bugüne kadar Göksun İlçesi için yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Demirtaş ise Şeref Akpınar'a yeni görevinde başarılar diledi.

31-07-2020

 

  ŞEREF AKPINAR KİMDİR?

1987 yılında Kahramanmaraş ilinin Türkoğlu ilçesinde doğdu. İlköğretim eğitimini sırasıyla Yolderesi İlkokulu, Fatih İlkokulu ve Namık Kemal İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Türkoğlu Lisesi'nden 2004 yılında mezun oldu. Lisans eğitimini Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü kazanarak 2009 yılında mezun oldu. Görev yerleri Elbistan Uncular Akkaya İlköğretim Okulu(Öğretmen), Elbistan Doğan Sitesi İlköğretim Okulu(Öğretmen), Döngele İlköğretim Okulu(Öğretmen), Döngele Şehit İdris Çam İlkokulu(Müdür Yardımcısı), Ömer-Selver Doğan İlkokulu(Okul Müdürü). Şeref Akpınar, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Eğitim Bilimleri Ana Bilim Dalında 2014 yılında Problem Çözme ve Sosyal Beceriler üzerine tezli yüksek lisansını tamamlamıştır. İkinci üniversite olarak 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Adalet bölümünü bitirmiştir. 2019 yılında başladığı Gazi Üniversitesi Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalında doktora eğitimine devam etmektedir. Eğitim Bilimleri alanında ulusal ve uluslararası makale ve proje çalışmaları bulunmaktadır. Eğitimle ilgili birçok kursta eğitmenlik yapmıştır. Ayrıca yerel Sosyal, Kültürel ve Sportif faaliyetlerde görev almıştır. Şeref Akpınar evli ve bir erkek çocuğu bulunmaktadır.

 

Pınarbaşı Mahallesi Hoca Hacı Çiçek Sokak No 24 - 0 344 216 60 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.