KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ERİCEK İLKOKULU/ORTAOKULU VE PROF.DR. MEHMET SAĞLAM ÇOK PROĞRAMLI ANADOLU LİSESİ ZİYARETİ
![ERİCEK İLKOKULU/ORTAOKULU VE PROF.DR. MEHMET SAĞLAM ÇOK PROĞRAMLI ANADOLU LİSESİ ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_10/12100109_ericek_4.jpg)
Göksun İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şeref AKPINAR ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sn.Ali SOLAK Ericek İlkokulu/Ortaokulu ve Ericek Prof.Dr. Mehmet Sağlam Çok Proğramlı Anadolu Lisesi'ni ziyaret ettiler.Okullarımız yüzyüze eğitime kademeli ğeçişe hazırdır.Yapmış oldukları ve yapacakları çalışmalardan dolayı okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.