KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GELECEĞE NEFES OLACAK FİDANLARIMIZI TOPRAKLA BULUŞTURDUK
![GELECEĞE NEFES OLACAK FİDANLARIMIZI TOPRAKLA BULUŞTURDUK](/meb_iys_dosyalar/2020_10/12180741_BOZHUYUK_7.jpg)
Bakanımız Sayın @ ziyaselçukprofdr'nin Fidan dikim çağrısı üzerine yüz yüze eğitimin ilk gününde Göksun Bozhüyük ilk/Ortaokulu ile Şehit Cesur Ayar Çok Proğramlı Anadolu Lisesi okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimizle beraber fidanları geleceğe nefesı olması adına okullarımızın bahçelerinde toprakla buluşturduk.
Öğretmenim Doğayada Nefes Ol