KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TAŞOLUK İLKOKULU /ORTAOKULU SERVİS DENETİMİ VE ZİYARETİ
![TAŞOLUK İLKOKULU /ORTAOKULU SERVİS DENETİMİ VE ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_10/19083630_TAYOLUK_1.jpg)
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı çalışmaları kapsamında Taşoluk İlkokulu ve Ortaokulunda taşımalı eğitim araç denetimi gerçekleştirdik. Denetim sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şeref Akpınar , okul yöneticileri,öğretmenler ve öğrenciler ile bir araya geldi.
"Başaracaksak Birlikte Başaracağız!"