KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAHRAMAMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GEZİCİ KÜTÜPHANESİ ESENKÖY İLK/ORTAOKULU ZİYARETİ
![KAHRAMAMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GEZİCİ KÜTÜPHANESİ ESENKÖY İLK/ORTAOKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_10/23142029_esenkoy_6.jpg)
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderilen gezici kütüphane İlçemiz Esenköy İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etmiştir. Öğrencilerimizi kitapla buluşturup, eğlendiren ve destek olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederiz.
"Başaracaksak Birlikte Başaracağız!"