MUHTARLAR İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
![MUHTARLAR İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_04/06215514_169770111_240750494403147_4733801623331672138_n.jpg)
MUHTARLAR İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
İlçemiz Kaymakamı Sayın Ümit Şeref Kayacan başkanlığında yapılan toplantıya ilgili daire amirleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı. Kaymakam Kayacan, toplantıda yaptığı konuşma da; halkımıza daha iyi hizmet verebilmek, ilçemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını ilk elden dinlemek, tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 salgınının son günlerde Ülkemizde de artış göstermesi nedeniyle alınması gereken tedbirler hakkında bilgilendirme yapmak için toplandıklarını belirtti. Ayrıca tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü ile mücadelede muhtarlarımızın mihenk taşı olduğunu, salgınla mücadelede muhtarlarımıza büyük sorumlulukların düştüğünü söyledi.