KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLKOKUL/ORTAOKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI TAPILDI
![İLKOKUL/ORTAOKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI TAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_04/26144933_1.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Şeref Akpınar başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Sn. Adem Çangal, Sn. Yakup Hurç ve ilçe merkezindeki ilk/ortaokul müdürlerimizin katılımı ile; salgın süreci, okullarımızın sorunları, kazanım değerlendirme sınavları, öğrenci başarısı, eğitim-öğretim faaliyetleri ve DYK kursları ile ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
"BAŞARACAKSAK BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ"