KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüzden Yarıyıl Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüzden Yarıyıl Mesajı

Değerli meslektaşlarım,  sevgili öğrenciler, kıymetli veliler;

Bir eğitim-öğretim dönemini daha geride bıraktık. Karne sevinci yaşayan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başta velilerimiz olmak üzere öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almaları için var gücüyle, fedakârca çalışan idareci, öğretmen ve yardımcı personelimize teşekkür ederim.

Sevgili öğrenciler, karne bir geri bildirim aracıdır. Sizlere neleri doğru yaptığınızı gösterdiği gibi nerede eksiğiniz  olduğunu da gösterir. Notlarınız nasıl olursa olsun, sizin daha iyisini yapabileceğinize inancımız tamdır.

Saygıdeğer velilerimiz, hiçbir karne kalıcı başarı veya başarısızlığı ifade etmez. Dahası hiçbir karne  çocuklarınızdan daha kıymetli de değildir. Bu tatil sürecini çocuklarınızla beraber nitelikli vakit geçirme,  onların beklenti ve isteklerini dinleme,  birlikte gelecek hedefleri belirlemek ve birlikte bolca kitap okumak için bir fırsat olarak değerlendirmenizi temenni eder, eğitim ailemize esenlik ve başarılar dilerim.

 

Şeref Akpınar

Göksun İlçe Millî Eğitim Müdürü

Pınarbaşı Mahallesi Hoca Hacı Çiçek Sokak No 24 - 0 344 216 60 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.