KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞEREF AKPINAR'IN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞEREF AKPINAR'IN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Değerli meslektaşlarım, sevgili öğrenciler ve kıymetli velilerimiz..

 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılımızın hayırlı olması ümidiyle mesleki çalışma programları ile bismillah diyoruz. Geçen eğitim-öğretim yılından edindiğimiz tecrübelerle ve yeni bir takım tedbir planlamalarla eğitime uzaktan eğitimle tekrar niteliğinde ve 21 Eylül de de yüz yüze eğitimle başlayacağız. 

Değerli meslektaşlarım, hem öğrencilerimizin sağlığını hem de kendi sağlığımızı düşünerek gerekli tedbirleri planlayalım ve uygulayalım. Unutmayalım ki başaracaksak birlikte başaracağız. Bu eğitim-öğretim döneminde biz eğitimcilere düşen en büyük görevlerden bir tanesi rehberlik faaliyetlerini aktif gerçekleştirmek olacaktır. En güzel rehberlikte örnek rol davranışı sergilemektir.

Sevgili öğrencilerimiz ve kıymetli velilerimiz sizlerinde yeni eğitim öğretim yılını tebrik ediyor tedbir, mesafe kurallarına ve okul idarecilerimizin ve öğretmenlerimizin öneri ve isteklerine uymanızı istirham ediyorum. Eğitimde sizlerinde rolü ve katkısı olduğunu belirterek şu sözümü tekrar söylemek istiyorum;

"Başaracaksak birlikte başaracağız!"

Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah

 

Şeref AKPINAR 

Göksun İlçe Milli Eğitim Müdürü

Pınarbaşı Mahallesi Hoca Hacı Çiçek Sokak No 24 - 0 344 216 60 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.