KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KANLIKAVAK ŞEHİT CESUR AYAR ANADOLU LİSESİ İLE KANLIKAVAK İLKOKULU VE ORTAOKULU ZİYARETİ
![KANLIKAVAK ŞEHİT CESUR AYAR ANADOLU LİSESİ İLE KANLIKAVAK İLKOKULU VE ORTAOKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_10/09140638_KANLIKAVAK_1.jpg)
Göksun İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şeref AKPINAR ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sn. Ali SOLAK Kanlıkavak İlk/ Ortaokulu ve Şehit Cesur AYAR Anadolu Lisesi'ni ziyaret ettiler. Okullarımız yüz yüze eğitime kademeli geçişe hazırdır.Yapmış oldukları ve yapacakları çalışmalardan dolayı okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
"Başaracaksak birlikte başaracağız!"