KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
![OKUL MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_04/22170348_photo5767156895818298675.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Şeref Akpınar başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Sn. Adem Çangal, Sn. Ali Solak ve Sn. Yakup Hurç'un katılımı ile; Taşoluk İlk/Ortaokulunda, Bozhöyük Şehit Y. Selim Arslan, Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Taşoluk, Kanlıkavak İlk/Ortaokulu ve Bozhöyük, Değirmendere, Kanlıkavak Ç.P.A.L okul müdürleri ile salgın süreci, okullarımızın sorunları, deneme sınavları, öğrenci başarısı, eğitim-öğretim faaliyetleri ve DYK kursları ile ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Başaracaksak Birlikte Başaracağız.