KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SAYIN VEKİLİMİZ İMRAN KILIÇ'IN ZİYARETİ
![SAYIN VEKİLİMİZ İMRAN KILIÇ'IN ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2021_01/25102143_vekil_7.jpg)
Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın İmran Kılıç , Belediye Başkanımız Sn.Hüseyin Coşkun Aydın ,AK Parti İlçe Başkanı Sn. Mustafa Akgül ve teşkilat mensupları ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Şeref Akpınar , Anadolu Lisesi, METEM, Fen Lisesi, Erkek İmam Hatip Lisesi, Yavuz Selim İlk/ Ortaokulu ve Kızılcık Güller İlk/ Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundular.
Eğitime desteklerinden dolayı Sayın vekilimize teşekkür ederiz.
" Başaracaksak Birlikte Başaracağız"