KAHRAMANMARAŞ
GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SEN DE BİR ÇOCUK SEVİNDİR DERNEĞİNDEN İSTİKLAL İLK/ORTAOKULUMUZA KÜTÜPHANE KURULUMU
![SEN DE BİR ÇOCUK SEVİNDİR DERNEĞİNDEN İSTİKLAL İLK/ORTAOKULUMUZA KÜTÜPHANE KURULUMU](/meb_iys_dosyalar/2021_04/08144248_IMG_4752.jpg)
"Sen De Bir Çocuk Sevindir Derneği" tarafından İstiklal İlk/Ortaokulumuzda kurulan kütüphanemizin açılışını, Şube Müdürlerimiz Sn. Adem Çangal ve Sn. Yakup Hurç' un katılımları ile gerçekleştirdik. Katkılarından dolayı "Sen de Bir Çocuk Sevindir Derneği" ne teşekkür ederiz.