KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SİBERAY'DAN 23 NİSAN YARIŞMALARI

SİBERAY'DAN 23 NİSAN YARIŞMALARI

Siber Suçlarla Mücaldele Daire Başkanlığı (SİBERAY) tarafından 23 Nisan'da , İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinin, Resim, Kısa Film, Şiir, Video  alanlalrında  yapacakları içeriklerle katılabileceği yarışma düzenleniyor.

Katılım Zaman Aralığı: 13 - 21 Nisan 2021.

Konu ve Amaç: 23 Nisan aracılığı ile sosyal medya platformlarında hoşgörü ve sevgi bilincinin daha geniş kitlelere yayılması.

Yarışma Katılım Bilgisi: Yarışmaya katılacak olan kişinin ebeveyni, Instagram üzerinden #SiberaylaSevgiveKardeşlik etiketi ile çocuğunun videosunu paylaşmalıdır.Diğer sosyal medya hesaplarında da #SiberaylaSevgiveKardeşlik etiketi ile videoyu paylaşılabilir ama değerlendirme Instagram üzerinden olacaktır. Oylama jüri tarafından gerçekleşecektir ve yarışmacı jürinin kararına hiçbir şekilde itiraz edemeyecektir.

Yarışma Koşulları:

  • Video, yarışmanın amacı ve konusuyla doğrudan ilgili olmalıdır.
  • Video süresi 1 dakikayı geçmeyecek şekilde hazırlanmalıdır.
  • Eserler, yarışmaya katılanların özgün eserleri olmalı, alıntı veya kopya olmamalıdır.
  • Yarışmaya katılan kişilerin veli ya da vasisinin onayı esastır, katılım yapılacak paylaşımlar veli ya da vasiye ait sosyal medya hesaplarından yapılmalıdır.
  • Yarışmaya katılacak olan kişi en fazla 1 video paylaşabilir.
  • Yarışmaya katılan videolar bedelsiz ve süresiz olarak Siberay'a ait olacak, sosyal medya ve internet sitelerinde paylaşımı gerçekleşecektir.
  • Yarışmaya gönderilen video, üzerinde yarışmacının kimliğini belirten ad, imza vb. işaretler bulunmamalıdır. Aksi durumda video yarışma dışı sayılacaktır.
  • Yarışmaya katılan herkes bu şartnamedeki bütün şartları kabul etmiş sayılır.

Detaylı bilgi için:  TIKLAYINIZ! 

Pınarbaşı Mahallesi Hoca Hacı Çiçek Sokak No 24 - 0 344 216 60 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.